Kategoria: Kolorowanki Myszka Miki

Kolorowanki Myszka Miki i samochód

Myszka Miki wraz ze swoimi przyjaciółmi postanowili otworzyć warsztat samochodowy gdzie będą mogli naprawiać samochody innym przyjaciołom z bajek Disneya, częstym bywalcem jest tu Kaczor Donald. Jeżeli chcesz aby ten obrazek i ich warsztat nabrał ciekawych kolorów, to chwyć za myszkę i go pokoloruj. Sami jesteśmy ciekawi jak Ci to wyjdzie, zapewne sam też masz jakiś pomysł na pomalowanie tego obrazka.

PacMan

Kolorowanka Myszka Miki na wakacjach

Pewnego dnia postacie z Disneya postanowiły udać się na odpoczynek nad morze. Zabrały ze sobą swojego ulubionego psa Pluto. Rozbiły parasol który chroni ich przed słońcem. Czy chcesz zobaczyć jak ten obrazek będzie wyglądał w kolorze? Jeżeli tak to nic innego Ci nie pozostało jak tylko pokolorować tą kolorowankę z Myszką Miki

Kolorowanka Myszka Miki na wakacjach

Kolorowanka Myszka Miki na sankach

Pewnie każdy z Was uwielbia zimę oraz zabawy na śniegu. Takie zabawy lubi również Myszka Miki, która pewnego zimowego dnia postanowiła się wybrać na sanki wraz ze swoimi przyjaciółmi. Bardzo dobrze się przy tym bawi co widać na tym obrazku przeznaczonym do pomalowania. Czy skusisz się i dasz radę go pokolorować? My trzymamy za Ciebie kciuki.

Kolorowanka Myszka Miki na sankach

Kolorowanka Myszka Miki

Kolorowanka ta przedstawia Święta Bożego narodzenia Myszki Miki i jej przyjaciół. Specjalnie na tą okazję ubrali oni choinkę wraz z Daisy. Każdy każdemu kupił prezenty, które następnie położyli położyli pod choinkę i czekają na pierwszą gwiazdkę na niebie aby je otworzyć. Tylko pies Pluto nie może się doczekać i chce się dowiedzieć co to są za prezenty.

Kolorowanka Myszka Miki

Kolorowanka Myszka Miki

Play Kolorowanka Myszka Miki Now »